Actueel

Contactgegevens

Parochie

Pastoor:
E.H. Luc Michiels
Hasseltsesteenweg 423, 3800 St-Truiden
011 31 23 23, michiels@kortenbos viagra sans ordonnance en pharmacie.be

Zusters:
Zusters H.Hart van Maria
Hasseltsesteenweg 421, 3800 St-Truiden
011 31 23 80, anny.coninckx@telenet.be

Koster:
Ivo Dehaese
Hasseltsesteenweg 436, 3800 St-Truiden
011 31 68 95

Voorzitter Kerkfabriek en verantwoordelijke parochiezaal:
Michel Segers
Steenweg 423, 3570 Alken
011 31 12 01, michel.segers3@telenet.be

Voorzitter-secretaris parochieteam:
Tony Vranken
Nachtegaal 102, 3800 St-Truiden
011 31 32 85, tvranken@telenet.be

Verantwoordelijke lectoren en vormselcatechese:
Zuster Anny Coninckx
Hasseltsesteenweg 421, 3800 St-Truiden
011 31 23 80, anny.coninckx@telenet.be

Dirigente basiliekkoor:
Josée Reniers
Gorsemweg 48/103, 3800 St-Truiden
0494500946

Eerste communiecatechese:
Chris Keupers
Wijerveldstraat 1, 3500 St-Lambrechts-Herk
011 31 45 60

Verenigingen

KVLV:
Smets Ria (voorzitter)
Alkerweg 78, 3800 St-Truiden
011 31 50 34, ria.smets@pandora.be

Ziekenzorg CM en 70 plussers:
Tony Vranken (voorzitter)
Nachtegaal 102, 3800 St-Truiden
011 31 32 85, e-mail: tvranken@telenet.be

Adem-Tocht:
Zuster Anny Coninckx (voorzitter)
Hasseltsesteenweg 421, 3800 St-Truiden
011 31 23 80, anny.coninckx@telenet.be

KAJ Kozen-Kortenbos:
Debout Kristof
Stoukstraat 23, 3570 Alken
011 59 20 15

Geschied- en Heemkundige kring Kortenbos:
Monique Vanelderen
Kruisstraat 61, 3570 Alken
011 31 60 06, vanelderenm@gmail.com

Basisschool Klim – Op:
Philip Marguillier (directeur)
0479737689

Hoofdschool centrum:
Gootstraat 12, 3800 St-Truiden
011 68 94 15, info@basisschoolklimop.be

Wijkschool Kortenbos:
Gootstraat 12, 3800 St-Truiden
Begaardenbosstraat 58, 3800 St-Truiden
011 31 46 09, kortenbos@basisschoolklimop.be

Oudervereniging Basisschool Klim – Op Kortenbos:
Peter Appeltans (voorzitter)
Vrijheerstraat 26, 3891 Mielen boven Aalst
011 74 38 89

VZW De Rozenkranswijk:
Rudy Fredericx (voorzitter)
Kruisstraat 34, 3570 Alken
011 59 33 01

Toneelgezelschap Kottebos:
Annemieke Stijnen (secretaris)
0497 43 76 41

Kaartclub “Blijf alert”:
Maria Vanderspikken (voorzitter)
Heiligenbornstraat 25, 3570 Alken
011 31 27 33

Gebruikerslogin